מדוע חברת משכנתאות היא מה שאתם צריכים ואיך לבחור בין חברה גדולה לקטנה.

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » מדוע חברת משכנתאות היא מה שאתם צריכים ואיך לבחור בין חברה גדולה לקטנה.

לקיחת משכנתא, היא אירוע עם משמעויות אדירות לגבי העתיד הכלכלי שלכם. הבנק באופן לא מפתיע בכלל ינסה לתת לכם את המשכנתא בתנאים הכי טובים עבורו. אתם מבחינתם עוד לקוח משלם. האינטרס בראש ובראשונה הוא של הבנק. לא טוב לכם? זה בסדר, אתם מוזמנים ללכת לבנק אחר.

אם נודה באמת, רוב האנשים לא יודעים איך לקחת משכנתא בצורה הנכונה ביותר עבורם. מונחים כמו מסלולים, החזר חודשי וריביות אולי ישמעו למרבית האנשים מוכרים, אבל את המשמעות האמיתית של מונח? הרוב הגדול לא באמת יודע. את הסיבה לכך שאנשים מגיעים לבנק אחרי שהם בטוחים כי יש בידם תכנית מנצחת ומהר מאוד הרוח יוצאת מהמפרשים כאשר הם רואים שההצעה שהם מקבלים מהבנק לא קרובה אפילו לתרחיש הגרוע ביותר שהם ציירו לעצמם.

זה כמובן לא מעיד שום דבר על האופי של אותם אנשים אלא רק מחזק את הידיעה כי לקיחת משכנתא בצורה הטובה ביותר לצד הלקוח, זאת "אומנות" שדורשת ידע רב וניסיון.

אז איך בכל זאת לוקחים משכנתא בתנאים שלנו ולא של הבנק? נעזרים באנשי מקצוע!

חברת משכנתאות שזה עיקר עיסוקה, חיה ונושמת את התחום, היא מודעת לשינויים, לריביות, להלך הרוח הכללי של השוק. יש לה את הניסיון והיכולת לקחת את הפרמטרים השונים שהלקוח יציג, כמו הכנסה, נכסים קיימים, מיקום הנכס, השווי שלו, ההון העצמי ונתונים נוספים, ומתוך כל אלו אנשי המקצוע בחברת המשכנתאות יכולים לייצר את תמהיל המסלולים האופטימאלי (וכמובן ההגיוני ביותר) שייצג את טובת הלקוח.

למה עדיף חברת משכנתאות קטנה על פני חברת משכנתאות גדולה?

אין ספק שגם חברה גדולה יודעת מה לעשות ואפילו תדע לעשות את זה מצוין. אך העניין הוא כזה, בעוד בחברה גדולה, התהליכים הם הרבה יותר בירוקרטיים, בחברה קטנה תקבלו שירות יותר מהיר. אם בחברה גדולה עלולים להפנות אתכם ממחלקה למחלקה, בחברה קטנה לרוב יהיה לכם יועץ משכנתא אחד שיטפל בכם לכל אורך התהליך ויהיה לצידכם בצורה קבועה. השירות הוא הרבה יותר אישי וצמוד.

אם אתם מחפשים חברת משכנתאות, התחילו דווקא מהחברה הקטנה, תיפגשו עם היועץ, ותבינו ממנו את החזון שלו לגבי העבודה המשותפת כאשר עיקר המטרה היא כמובן לחסוך בכספי המשכנתא!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן