מתי לוקחים משכנתא חוץ בנקאית

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » מתי לוקחים משכנתא חוץ בנקאית

תוכן עניינים

אנשים רבים נתקלים במחלוקות מול הבנק בעת תהליך לקיחת המשכנתא, במקרים רבים הבנקים נותנים תנאים מחמירים ללוקחי משכנתאות מה שגורם לאנשים רבים להיפסל על הסף. עם זאת, החלום הגדול ברכישת דירת מגורים חדשה עדיין יכולה להתממש. חברות רבות נותנות שירותים של משכנתאות במימון חוץ בנקאי, אולם ברוב המקרים התנאים הם לא הכי אטרקטיביים שיכולתם להשיג אך עם הכוונה נכונה של יועץ משכנתאות תוכלו להתאים את המשכנתא הטובה עבורכם. מה היא משכנתא חוץ בנקאית, מי הגורמים שמספקים את שירותים אלו ואיך מתחילים?

הבנק סגר את ברז המזומנים? לא מדובר בסוף העולם

לקיחת משכנתא בבנק היא אולם אפיק המשכנתאות המשתלם ביותר, בעיקר לזוגות צעירים ומשפחות עם הכנסה קבועה ועבר בנקאי ללא דופי. עם זאת, במקרים רבים הבנק מחליט להפסיק את תזרים המזומנים וקובע שאתם לא זכאים ללקיחת משכנתא בתנאים משתלמים.

משכנתא חוץ בנקאית בשנים האחרונות הפכה לפתרון האידיאלי עבור אנשים אלו. שונה בלקיחת משכנתא אצל גורמים בנקאיים לא תתקלו בדרישות קפדניות ודקדניות. אחד היתרונות בלקיחת משכנתא חוץ בנקאית היא הגמישות המירבית מול גורמי המימון, מאחר ומדובר בחברות רבות המשתרעות על פלח שוק גדול התחרות היא גדולה, בסופו של יום האינטרס הסופי של חברות אלו הוא להתגמש לפי לקוחותיו וצרכיהם.

האם משכנתא חוץ בנקאית מומלצת?

לעולם לא היינו מציעים משכנתא חוץ בנקאית כדבר האידיאלי ללקוחות שלנו מאחר ותנאי התשלום משתלמים פחות מאלו בבנק. אך אם אתם לא מוכנים לוותר על החלום ברכישת דירה למרות סירובו של הבנק לתת לכם משכנתא זוהי הדרך הטובה ביותר בשבילכם. ספוילר: עולם תחתון ושוק אפור עובד חזק בתחום הזה, לכן יש צורך בלקיחת יועץ משכנתאות.

עם זאת, לפני לקיחת משכנתא חוץ בנקאית עלינו לשאול את עצמנו אם אנחנו יכולים להחזיר את הכסף בטווח הקצר או בטווח הרחוק, אין להסתכל על "חלומות" העתיד כאינדיקציה לתשלום, הסיכון בלקיחת משכנתא חוץ בנקאית הוא גבוה מאוד.

משכנתאות חוץ בנקאיות – איפה?

כאשר אנו מדברים על עולם המשכנתאות החוץ בנקאיות אנו רואים עשרות שחקניות חלשות וחזקות במשק. בין המוכרות והמובילות אנו רואים חברות ביטוח רבות, חברות גדולות וגופים פרטיים. חשוב לציין בניגוד לדעה הרווחת יש רגולציה מלאה מטעם המדינה במשכנתאות חוץ בנקאיות(כאשר אתם עובדים מול גורמים חוקיים).

משכנתא חוץ בנקאית – מלאכת מחשבת של ממש

לקיחת משכנתא חוץ בנקאית היא מלאכת מחשבת של ממש, מאחר ומדובר באחד ההחלטות החשובות שנעשה בחיים שלנו יש צורך באיש מקצוע שיוכל לכוון אותנו בתהליך.

משרדנו מתמחה בייעוץ והכוונה בכל האמור למשכנתאות חוץ בנקאיות בארץ ובעולם, עם ניסיון של שנים רבות אנחנו סמוכים ובטוחים שנשיג עבורכם את המשכנתא האידיאלית עבורכם.

אל תשחקו עם הכסף שלכם – חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ חינם.

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן