מה מיוחד במשכנתא במחיר למשתכן?

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » מה מיוחד במשכנתא במחיר למשתכן?

תוכן עניינים

לאחר שנים של השתוללות מחירים בעולם הנדל"ן בישראל, בשנים האחרונות החלה לפעול תוכנית "מחיר למשתכן" אשר משפיעה רבות על שוק הדיור ושירות ייעוץ משכנתא במחיר למשתכן בהתאם. כבר למעלה מעשרות אלפי זוגות זכו במחיר למשתכן ומאות אחרים משתתפים בהגרלות רבות. לאחר זכייה במחיר למשתכן על הזוכים להיפגש עם גופים רבים במהלכם יחתמו על חוזים ויצטרכו לבחור את המשכנתא עבורם. מה זה בעצם מחיר למשתכן, מה מבדל לקיחת משכנתא במחיר למשתכן ממשכנתא רגילה ואיך אנחנו מתחילים? ריכזנו עבורכם את כל המידע האינפורמטיבי.

לפני הכל – מה זה מחיר למשתכן?

לפני שאנחנו נכנסים לעניין המשכנתאות חשוב להבין במה מדובר. תוכנית מחיר למשתכן היא תוכנית אשר נוצרה בהובלת משרד האוצר במטרה להוזיל את מחירי הדירות בעיקר בקרב זוגות צעירים. במסגרת צעדים רבים שנוקט משרד האוצר, משרדי הבינוי והשיכון אנו רואים מכירת קרקעות ליזמים בסבסוד כמעט מלא שעלול להגיע עד ל – 85% מערך השטח. בהתאם לכך אנו רואים הזולה משמעותית במחירי הדירות. התוכנית בין היתר כוללת הטבות בלקיחת משכנתאות, כך שגם עם הון התחלתי נמוך תוכלו למצוא את המשכנתא הטובה עבורכם. באמצעות ייעוץ משכנתא במחיר למשתכן תוכלו לבדוק את האפשרויות הניתנות לכם.

הקרם דה לה קרם – ייעוץ משכנתא במחיר למשתכן ואפשרויות מימון

על פי הנחיות נגיד בנק ישראל לרוב שיעור המימון של משכנתאות לא יעלה על סך של כ – 75% מערך הדירה. אך עם זאת, במסגרת תכנית מחיר למשתכן בנק ישראל חורג ממנהגו ואתם יכולים ליהנות מתנאי מימון שמגיעים עד לכ – 90% מערך הדירה. כאשר אנו מדברים על דירה במחיר למשתכן המשכנתא תקבע לפי שווי השוק של הדירה ולא על פי מחיר הקנייה.

בנוסף, יש באפשרותכם לקבל גם מענק של בין 40 אלף שקל עד ל- 60  אלף שקל בהנחה ותחליטו לרכוש את דירתכם בפריפריה. המדינה מעודדת מגורים בפריפריה, למשל רכישת דירה באילת או באשקלון תעניק לכם 40 אלף ש"ח, רכישת דירה בבית שאן ואופקים תוסיף לכיסכם כ – 60 אלף ש"ח. סך הכל משתלם. (את הרשימה המלאה תוכלו למצוא באתר השירותים והמידע הממשלתי).

אני רוצה משכנתא בתנאים נוחים – איך מתחילים?

אנחנו לא חושבים שמישהו היה מוותר על זה, כעיקרון תהליך המשכנתא וייעוץ משכנתא במחיר למשתכן זהה למשכנתא רגילה. השוני היחיד ביניהם הוא באחוזי המימון שתוכלו להשיג. עם זאת, אין באישור עקרוני לקבלת משכנתא אישור סופי.

בחירת משכנתא היא מלאכת מחשבת של ממש ולא הייתם רוצים לעשות את אחת הבחירות המשמעותיות בחיים שלכם לבד, אנו ממליצים לכם לחפש ייעוץ משכנתא במחיר למשתכן ולעבוד אל מול יועץ משכנתא מבין שיוכל לעזור לכם להשיג את ערך המשכנתא הרצוי.

יועץ משכנתאות ידע לנתח בצורה הטובה ביותר את ההון האישי שלכם ולתרגם אותו למשכנתא עם תנאים נוחים. בנוסף, ליועץ משכנתאות יש כוח מיקוח גבוה יותר מלקוח רגיל לכן יוכל היועץ להשיג משכנתאות בתנאים שלא הייתם משיגים לבד לעולם.

משרדינו מתמחה בייעוץ משכנתאות ככלל ומשכנתאות מחיר למשתכן בפרט, אנו מזמינים אתכם עוד היום לחסוך כסף ולבוא אלינו לפגישת היכרות. למה אתם מחכים?

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן