משכנתא מומלצת – איך מוצאים את האחת?

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » משכנתא מומלצת – איך מוצאים את האחת?

תוכן עניינים

רכישת נכס היא הרכישה הגדולה ביותר שאנו עושים בחיים. עליית מחירי הדיור שחלה במהלך השנים האחרונות מביאה את הזוגות לקחת משכנתאות גבוהות ולעיתים גבוהות מדי. אז מה היא המשכנתא המומלצת? לאיזה בנק כדאי לפנות? ובכלל, מה כדאי לדעת לגבי הדבר הזה שנקרא משכנתא?

בחירת המשכנתא המתאימה

בארצנו קיימים 8 בנקים שמציעים משכנתאות כאשר ההצעות והתנאים משתנים מבנק לבנק. כדי שלוקח המשכנתא לא יבצע טעות ויבחר במשכנתא שניתנת בתנאים שיכבידו עליו באופן שלא יאפשר לו לשמור על רמת חיים נאותה עליו להכין "שיעורי בית" ולהבין מהם התנאים שמתאימים לו.

הדבר הראשון שעל מבקש המשכנתא להבין הוא מהו ההון שלו והסכום שהוא צריך לבקש ובהמשך מהו ההחזר החודשי ואורך התקופה להם הוא יכול להתחייב. נוסף על כך על מבקש המשכנתא להבין מהם הסיכונים של כל מסלול.

בהמשך הדרך יש להכין מסמכים שונים ורק לאחר מכן יש לבחור את המשכנתא. חשוב מאוד להכיר את סוגי הריביות – ביניהן: הריבית הקבועה, הריבית המשתנה, הריבית צמודת המדד וריבית הפריים.

נוסף על האפשרות לפנות אל הבנקים ניתן לפנות אל מוסדות חוץ בנקאיים שמציעים משכנתא ולבדוק את ההבדלים בין ההצעות של הבנקים ובין ההצעות של המוסדות החוץ בנקאיים.

מדוע כדאי לפנות אל יועץ משכנתאות?

חשוב להבין שגם אנשים שמבינים מהם היתרונות והחסרונות של כל הצעה יכולים לפספס נקודות חשובות ולכן כדאי מאוד לקבל סיוע ממומחה בתחום.

יש לזכור שהפקידים שעובדים בבנקים עשויים לשווק מסלול מסוים שמשרת את הבנק בצורה טובה יותר ממסלול אחר. במילים אחרות – גם אם פקידי הבנק מאוד נחמדים הם לא אובייקטיבים ועשויים להמליץ על משכנתא שפחות משתלמת ללקוח. בשל סיבה זו החלו מבקשי משכנתאות רבים לפנות אל יועצי משכנתאות מקצועיים ואובייקטיבים שיכולים לבחון את המשכנתאות האפשריות ולהמליץ על ההלוואה המתאימה ביותר עבור הלקוח.

אם אתם מעוניינים לקבל ייעוץ מקצועי, אמין ואובייקטיבי תוכלו לפנות אל "משכנתא משתלמת", נשמח לסייע לכם לבחור במשכנתא המתאימה עבורכם.

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן