יועץ משכנתאות, המלצות מיועץ פרטי או "יועץ" בנקאי?

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » יועץ משכנתאות, המלצות מיועץ פרטי או "יועץ" בנקאי?

עומדים לפני לקיחת משכנתא ועוד בפעם הראשונה בחייכם? כדאי שתשכרו את שירותיו של מי שהאינטרס שלכם עומד לנגד עיניו.

אחרי שסיימתם את כל התהליך המתיש של חיפוש הדירה, מציאתה, משא ומתן עם בעלי הנכס, מפגשים עם העורך דין על החוזה ותיקונים בחוזה ושאר הלחצים שמתלווים לתהליך רכישת הנכס, מגיע אולי השלב הקריטי ביותר. לקיחת המשכנתא. אותה הלוואה שככל הנראה תהיה ההלוואה הגדולה ביותר שתיקחו במהלך חייכם. מצד אחד הבנק עם כל הארסנל, הידע, נבחרת היועצים והאינטרס החד צדדי שלה, ומצד שני, האזרח הקטן, זה שלא "למד" בבית ספר כיצד רוכשים בית או לוקחים משכנתא, זה שניזון מסיפורים מבני משפחה או חברים.

כשמסתכלים על זה ככה, אתם חושבים שיש לאזרח הפשוט, סיכוי לקחת את המשכנתא הטובה ביותר עבורו לבדו? ככל הנראה לא.

כאשר ניגשים לבנק בבקשה לקחת משכנתא, יושבים עם "יועץ" משכנתאות בנקאי. הוא כמובן ינסה לפרוס בפניכם את כל האפשרויות שיש לכם. את המסלולים והריביות השונות, וכמובן שהוא יהיה מאוד אדיב ומקצועי. אבל אל תשכחו דבר אחד. הוא יועץ מטעם הבנק, מה שאומר שיש לו 2 מטרות.

מהן המטרות שלו?

הראשונה היא לדאוג שתיקחו ממנו משכנתא והשנייה היא שתיקחו את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר עבור הבנק. אנחנו חלילה לא שופטים את אותם יועצים בנקאיים, הם עושים את עבודתם כמובן, אך אל תתנו לאווירה הנינוחה ולחיוכים ביניכם במהלך הפגישה לרמוז לכם שהוא כאן עבורכם. הוא כאן עבור הבנק.

יועץ משכנתאות פרטי לעומת זאת, חי מהצלחות של הלקוחות שלו. כלומר, הוא מחויב אך ורק לאינטרס שלכם. הכישורים, הידע והניסיון שנצבר עם השנים, כמו גם הכרות עם המערכת הבנקאית, כישורי המשא ומתן שלו ויכולת הניתוח המושלמת של מצבכם הפיננסי, תוביל לכך שאותו יועץ פרטי יוכל לבנות עבורכם את המסלול המנצח בו גם תוכלו לקחת משכנתא וגם לא להיקרע מהריביות המוגזמות.

אותו יועץ ילווה אתכם מהשלב הראשון של הבקשה העקרונית ועד לניהול משא ומתן עם הבנק. יועץ משכנתאות, נמצא בתהליך הזה עבורכם בלבד. המטרה שלו היא להשיג את התנאים הכי טובים לכם. ולא את התנאים הכי טובים לבנק.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן