משכנתא עד 600 א' ש"ח בריבית 0% ?!

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » משכנתא עד 600 א' ש"ח בריבית 0% ?!

הממשלה יזמה בשנים האחרונות מספר פרויקטים שעזרו לזוגות צעירים ומשפחות להתחיל את חייהם בבטחה, בין הפרויקטים אנו ראינו את פרויקט מחיר למשתכן ואת פרויקט מחיר מטרה אשר מעניקים סיוע בתנאים מיוחדים.
בשנת 2017 המדינה נתנה תנאים מיוחדים בהלוואות ליוצאי אתיופיה, למעשה הציעה המדינה להעניק סיוע מוגדל שיכול להגיע עד ל- 600 אלף ש"ח לרכישת דירה בפריסה של 25 שנים בתנאים מיוחדים.
הסיוע דאז הוגבל ל – 200 משפחות בלבד, אשר הגישו בקשה יחד עם כל הטפסים הרלוונטים ונמצאו זכאיות אצל המדינה.

האם היום הדבר אפשרי?

מאחר ועולם המשכנתאות הוא מאוד דינמי, כמו כן גם הפרויקטים של הממשלה אנו לא יכולים להבטיח דבר. אך יכול להיות שכיום אתם, ולאו דווקא כ-בני העדה האתיופית ובתור זוגות צעירים, בעלי מוגבלות והרשימה עוד יכולה להארך שעות , זכאים לקבל משכנתא בתנאים משתלמים שמגיעים עד ל0% ריבית.
אנו מציעים לכם תמיד להיות עם יד על הדופק ולהתעדכן יחד עם המקצועניים של משכנתא משתלמת על מנת לדעת מה היא המשכנתא הטובה עבורכם.

גם אם אתם לא זכאים – משכנתא משתלמת פה בשבילכם

גם אם אתם לא זכאים לריבית של 0% משכנתא משתלמת נמצאת פה בשבילכם, על מנת לעזור לכם לבנות תמהיל משכנתא מושלם ולהכין את עצמכם טוב יותר אל המשכנתא המיוחלת. אם לא 0% ריבית אז לפחות תצליחו להשיג את הריבית הנמוכה ביותר מבין הבנקים. מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן