משכנתא מיחזור – מה זה ומתי כדאי למחזר?

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » משכנתא מיחזור – מה זה ומתי כדאי למחזר?

תוכן עניינים

במידה ויש לכם משכנתא קיימת, בוודאי שמעתם לא פעם על המונח "מיחזור משכנתא".

מיחזור משכנתא זהו הליך בו לוקחים מהבנק משכנתא חדשה עם תנאים חדשים, מסלולים,ריביות ואולי אפילו פריסת שנים שונה ואיתה פורעים את המשכנתא הישנה בעלת התנאים הישנים.

אז איך מתחילים? איך נדע אם כדאי לנו למחזר את המשכנתא שלנו?

בטרם נגיש בקשה לבנק ונחליט שאנחנו רוצים למחזר את משכנתא הקיימת, נתחיל בתהליך שנקרא, "בדיקת כדאיות מיחזור משכנתא", זהו בעצם הליך בו בודקים את התנאים של המשכנתא הקיימת שלכם, כלומר, בודקים האם המסלולים מתאימים לצרכים שלכם, האם הם סולידיים או מסוכנים, האם הריביות הקיימות יחסית גבוהות לריביות שנהוגות באותו הזמן בשוק, האם ההחזר החודשי גבוה מדי לצרכים שלכם או בכלל, האם הוא נמוך ויש אפשרות להעלות אותו כדי לסיים את המשכנתא מוקדם יותר.

את בדיקת כדאיות מיחזור המשכנתא "משכנתא משתלמת" תערוך עבורכם בחינם!

את "מיחזור המשכנתא" לא נבצע רק במטרה לחסוך. רבים מהלקוחות בוחרים בשרות זה כדי להאריך את תקופת המשכנתא מאחר והחזרי המשכנתא החודשיים גבוהים מדי ונוגסים בהכנסה הפנויה שלהם, דבר שמביא לירידה באיכות החיים.

במידה והחלטתם לבצע את "מיחזור המשכנתא" הצעתנו היא לא לנטוש את הבנק בו מתנהלת המשכנתא שלכם לטובת בנק מתחרה עד שלא תקבלו הצעת משכנתא מאותו הבנק.

נטישת הבנק הקיים והעברת המשכנתא לבנק אחר תביא עימה הוצאות נוספות כגון ביצוע שמאות, הסכמה לדרגה שניה שכרוכה בעלות נוספת, רישום משכנתא בטאבו וכד'.

אם אתם מעוניינים לבצע מיחזור משכנתא תוכלו לפנות ל " משכנתא משתלמת" על מנת להחליט האם בכלל כדאי לבצע את המהלך ולקבל סיוע מקצועי ואובייקטיבי שיסייע לכם לקבל החלטות נכונות ולחסוך בהחזרי המשכנתא שלכם.

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן