שכר יועץ משכנתאות – כמה מרוויח יועץ משכנתאות?

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » שכר יועץ משכנתאות – כמה מרוויח יועץ משכנתאות?

תוכן עניינים

אחד המקצועות הבולטים בשנת 2020 הוא יועץ משכנתאות, תפקידו של יועץ משכנתאות הוא לייצג אתכם אל מול גופי המימון, לשבת יחד איתכם ולבדוק מה היא המשכנתא המשתלמת ביותר עבורכם ולבנות תמהיל משכנתא מדויק. יועץ משכנתאות הוא לא חובה בעת לקיחת משכנתא אך עבודה איתו יכולה לחסוך עד מאות אלפי שקלים בבחירת המשכנתא. משתלם סך הכל לא?

במאמר זה נסקור כמה מרוויח יועץ משכנתאות, מה הם הפרמטרים אשר משנים את מחירי הייעוץ מיועץ ליועץ ואיך בוחרים את היועץ הטוב ביותר עבורכם, הישארו איתנו!

אז כמה מרוויח יועץ משכנתאות?

כאשר אנו מדברים על עבודה אל מול יועץ משכנתאות מנוסה ומיומן שכר הטרחה אותו אתם משלמים הוא קטן משמעותית לעומת החיסכון הכספי שאתם תקבלו. שכר טרחה של יועץ משכנתאות משוקלל בעזרת מספר פרמטרים:

1# – ותק יועץ המשכנתאות

כמו בכל מקצוע בחיים הוותק הוא פרמטר גדול מאוד. יועץ משכנתאות בעל ותק בתחום הוא יועץ שראה דבר או שניים, מכיר סוגים שונים של מסלולים, נחשף לסיטואציות נעימות ופחות נעימות עם לקוחות – כמו סירוב לקבלת משכנתא, משכנתא שלא תואמת את מצבם הכלכלי של בני הזוג ועוד. בנוסף, בעזרת ותק זה יצר לעצמו קשרים אל מול גופי המימון ובכך הגדיל את כוח המיקוח שלו – מה שמאפשר לו להגיע אל המשכנתא הטובה ביותר עבורכם.

2# – ניסיון יועץ משכנתאות

חשיבות רבה היא גם לניסיון יועץ המשכנתאות שבאה לרוב אם לא תמיד יחד עם הפרמטר הראשון – וותק. ניסיון יועץ המשכנתאות בעבודה אל מול גופים בנקאיים באופן פרטי, כמו כן המוניטין שצבר לו עם השנים במציאת מסלולי משכנתאות אטרקטיביים עבור לקוחותיו משפיעים גם הם על שכר הטרחה.

עבד בבנק? יתרון משמעותי!

3# – מורכבות העסקה

במקרים מסוימים שכר הטרחה עולה בהתאם למורכבות העסקה, זה יכול לנבוע מקושי בהשגת משכנתא בגלל דירוג פיננסי במערכות הגוף המממן, כמו כן יכולות להיות מגוון סיבות אחרות.

4# – הנכס אותו רוצים לרכוש

גם לנכס אותו אתם רוצים לרכוש יש תפקיד פה, יועץ משכנתאות יצטרך לבדוק אם ניתן לקבל על אותו הנכס משכנתא בהתאם למספר פרמטרים שונים ובהתאם למצב הכלכלי העכשווי של לוקח המשכנתא.

5# בעיות אשראי ללקוח

כאשר אתם מנסים לקחת משכנתא הבנק דואג לכסות את עצמו בכל צורה אפשרית, אחת הדרכים של הבנק לסינון הוא בדיקה של האשראי שלכם ב- 10 שנים האחרונות, כמו כן רישום שלילי או דירוג אשראי נמוך משפיעים גם הם בלקיחת משכנתא. מצבים כאלו מצריכים חשיבה יצירתית, ניסיון והמון מקצועיות במטרה למצוא משכנתא טובה עבורכם אשר תואמת את רמת ההכנסה.

איך בוחרים יועץ משכנתאות?

בחירת יועץ משכנתאות היא מלאכת מחשבת של ממש, כל החלטה שלו תהיינה החלטה גורלית שתלווה אתכם לפחות ב – 20 שנה הקרובות. אך עם זאת, בחירה בעבודה עם יועץ משכנתאות יכולה להוזיל לכם סכומים שעלולים להגיע עד לעשרות אלפי שקלים אם לא מאות אלפי שקלים במקרים מסוימים.

יועץ משכנתאות אמין ומקצועי צריך להיות יועץ משכנתאות בעל וותק, ניסיון, אשר יודע לטפל באירועים מורכבים ולתת ללקוח ליווי ומענה בגובה העיניים.

אתם צריכים איתכם יועץ משכנתאות – אל תחכו.

לוקחים משכנתא בקרוב? אתם צריכים איתכם יועץ משכנתאות. המומחים של משכנתא משתלמת נמצאים פה בשבילכם.

מחכים לשיחה, כוס קפה עלינו;)

 

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן