השוואות משכנתא, ככה תבצעו את ההשוואה בצורה הטובה ביותר.

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » השוואות משכנתא, ככה תבצעו את ההשוואה בצורה הטובה ביותר.

תוכן עניינים

רוכשים דירה? שיהיה בשעה טובה. אחרי לא מעט דירות שראיתם, מצאתם את האחת שבה אתם רוצים לבלות את השנים הקרובות. את ההון העצמי כבר יש לכם, ועכשיו כל שנותר לכם לעשות הוא לצאת למסע בין הבנקים השונים ולבצע השוואות בין ההצעות השונות.

זהו השלב בו לא מעט אנשים מוצאים את עצמם מעט מתוסכלים, שכן ברוב המקרים הבנקים לא בדיוק יפרשו לכם שטיח אדום ויתנו לכם כל מה שאתם רוצים. בנק אחד אולי יבוא לקראתכם בסעיף ספציפי אבל יקשיח עמדות בסעיף אחר, ולעומתו הבנק השני יציע בדיוק ההפך. לכן, חשוב וכדאי לערוך השוואה בין ההצעות על מנת לנסות להשיג את התנאים הטובים ביותר וזה כאמור במידה והתנאים שקיבלתם מראש היו סבירים.

איך להשוות בין ההצעות ולהשיג את המקסימום?

ברגע שיש לכם לצורך העניין 2 הצעות, הזינו את הפרטים שיש ברשותכם בכל מחשבון משכנתאות שניתן למצוא באינטרנט (כמו גם באתר זה ממש). בכל אחת מההצעות שקיבלתם ישנם מספר מסלולי ריבית שונים (ריבית פריים, ריבית קבועה צמודה למדד וכו׳) חשבו את סכום המשכנתא אותה אתם לוקחים בנוסף לסכום הריבית שתיאלצו לשלם עם השנים על פי כל מסלול.

דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון

אל תשמרו את הקלפים קרוב לחזה, קיבלתם הצעה טובה שבחלקה היא טובה יותר מהבנק המקביל? תיידעו אותו שאותם ריביות יהיו משתלמות לכם יותר בבנק השני. המטרה שלכם היא להשיג את התנאים הכי טובים עבורכם ולכן חשוב שתעדכנו את הבנקים השונים על ״התחרות״ שכביכול מתרחשת.

כמו שאתם יכולים לתאר לעצמכם, מדובר בלא מעט עבודה והסבירות שבה תראו לאחר כל ההשוואות ששני הבנקים לא בדיוק ״מפרגנים" לכם היא גבוהה. זה הזמן לשלוף את התותחים הכבדים.

במידה והתחלתם תהליך של לקיחת משכנתא ללא איש מקצוע, דעו שאתם תמיד יכולים לחשב מסלול מחדש ולהיעזר בשירותיו של יועץ משכנתאות שיוכל:
א. לבצע את ההשוואה עבורכם
ב. יבנה עבורכם תמהיל מסלולים ותכנית חדשה איתה תגיעו לבנק על מנת להשיג חיסכון גדול יותר!

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן