חברת משכנתאות – כל הסיבות למה לבחור בחברה, ועד כמה הגודל משנה?

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » חברת משכנתאות – כל הסיבות למה לבחור בחברה, ועד כמה הגודל משנה?

בואו נתחיל מהסוף, הדבר הכי נכון שאתם יכולים לעשות עבור תהלך לקיחת המשכנתא שלכם, הוא להצטייד ביועץ משכנתאות מטעמכם. עוד לפני שניכנס לחברה גדולה או קטנה, יועץ עצמאי או חלק מקבוצת יועצים, חשוב להבהיר כי לא משנה הבחירה שתעשו מבחינת ״הצורה״ בה עובד היועץ, ברגע שיש איש מקצוע מטעמכם שמלווה אתכם לכל אורך התהליך, אתם כבר בנקודת התחלה הרבה יותר טובה ממה שהייתם לפני.

אז אחרי שהבהרנו כי אתם חייבים איש מקצוע, לא פעם עולה השאלה באיזו מתכונת?

האם לחבור ליועץ משכנתאות עצמאי, יועץ בחברה קטנה או לשכור את שירותיהם של חברת משכנתאות?

על פניו, אנשים נמשכים למוכר, לגדול, לנוצץ ולממותג. אין ספק שחברת משכנתאות שמעסיקה צי של יועצים, מזכירות, פקידים, ושאר בעלי תפקידים נוספים, מייצרת את התחושה כי מדובר במקום בטוח לצאת איתו לדרך.

יחד עם זאת, לגודל במקרה הזה, יש בהחלט השלכות על צורת העבודה.
חשבו על זה כך.
חברת משכנתאות גדולה, שמנהלת במקביל מספר רב של תיקי לקוחות, מתחילה בשלב מסוים לעבוד בשיטה של פס ייצור. הטאץ׳ האישי נעלם, הביורוקרטיה מתחילה להרים את ראשה, ואין דבר יותר מתסכל מלנסות ליצור קשר עם יועץ המשכנתאות ״האישי״ שלכם, רק כדי לגלות שכבר 18:00 בערב, שעות העבודה הסתיימו ותחכו למחר בבוקר בשביל ליצור קשר.

ברגע שעובדים עם חברת משכנתאות שהיא ״בוטיקית״ יותר, קטנה שמטפלת במספר מצומצם יותר של לקוחות, הגישה היא שונה לחלוטין. היחס הוא הרבה יותר אישי, השעות בהן ניתן להשיג את היועץ הרבה יותר גמישות, ותחושת הביורוקרטיה נעלמת לחלוטין.

תבינו, ברגע שאתם שוכרים את שירותיו של איש מקצוע, אתם מפקידים את המפתחות לאחד המשימות המורכבות והקשות ביותר שתצטרכו לבצע (השגת משכנתא בתנאים הכי טובים). לכן, אתם רוצים לצאת לדרך עם מישהו שיוכל לתת לכם את השירות הכי אישי ומקצועי שיש. אתם רוצים להרגיש שיש לכם שותף לדרך ששומר עליכם, ואתם לא עוד אחד מ-.

אל תבחרו את יועץ המשכנתאות על פי גודל המשרד, אלא על פי המקצועיות, רמת השירות והמחויבות שלו כלפיכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן