בקשה למשכנתא – מה אתם צריכים לדעת

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » בקשה למשכנתא – מה אתם צריכים לדעת

בשעה טובה הגיע הרגע בו מצאתם את הדירה שאתם רוצים לרכוש. חסכתם הון עצמי, הגעתם לסיכום עם בעל הנכס ואפילו המחיר, הוא לשביעות רצונכם. עכשיו כל מה שנשאר לעשות זה ללכת לבנק, לבקש מהם משכנתה, ותיק תק יש לכם את הסכום. אתם מסודרים, ואפשר להתחיל כבר לראות ריהוט חדש ולתכנן איך הטלוויזיה הענקית תיראה בסלון החדש שלכם. קל לא..?

לצערנו, המציאות קצת יותר מורכבת. קבלת משכנתה שתהיה גם משתלמת, היא משימה הכרוכה בלא מעט מכשולים. החל מהאישור העקרוני, דרך המשא ומתן ועד לסיכום הסופי. לא מעט אנשים עושים טעות בכך שהם מנסים להתמודד לבד מול הבנק, לנהל את המשא ומתן בעצמם, ובגלל השוואות שעשו עם חברים, הם בטוחים שהבנק מיד ייתן להם מענה למה שהם צריכים בתנאים שלהם.

בסופו של תהליך, אותם אנשים מוצאים את עצמם מבולבלים ורובם בכלל לא מבינים על מה הם חותמים ועל אילו ריביות מטורפות הם התחייבו. וכל זה בגלל שהם ניסו לחסוך כמה שקלים על איש מקצוע. חיסכון שעכשיו יעלה להם עשרות אם לא מאות אלפי שקלים.

לא לוקחים משכנתה, מתכננים משכנתה ויש אין ספור דברים שצריך להתחשב בהם, סימולציות שיש לערוך, הבנה בירוקרטית של המנגנונים השונים, יכולת התמקחות והשוואות מול הבנקים והמון אבל המון סובלנות.

למה יועץ משכנתה יוכל לעזור לכם?

יועץ מקצועי ששם את טובתכם לנגד עיניו, יכין את שיעורי הבית מראש. הוא יבצע את הבדיקות והמסלולים השונים המשתלמים ביותר עבורכם, על סמך נתונים כלכליים שאתם כלל אינכם מודעים אליהם או לא יודעים לנתח אותם החל מההחזר החודשי הטוב ביותר עבורכם בהווה וכלה בהחזר החודשי בשיא בעתיד (על פי תחזיות כלכליות).

זה לא רק שהוא ימליץ לכם על מסלולים כאלו ואחרים, אלא ילווה אתכם לכל אורך תהליך בקשת המשכנתה. הוא יעזור לכם משלב הבקשה העקרונית ועד לניהול המשא ומתן, תוך שקיפות מלאה, והצגת כל האפשרויות בשפה ברורה ובגובה העיניים.

זכרו, אף על פי שנדמה כי לכם ולבנק אינטרס משותף (אתם רוצים לקבל את הכסף והם רוצים שתיקחו) הבנקים דואגים כמובן קודם כל לעצמם, והם ינסו להחיל עליכם ריביות שיטיבו איתם ולא אתכם ולא רק, לרוב התאמת המסלולים לצרכים שלכם תהיה לוקה בחסר מאחר ולבנקאי עצמו אין מספיק זמן כדי להקדיש לכל לקוח ולקח.

לכן, אתם צריכים להתחמש באיש מקצוע שיעמוד בקו הראשון מול הבנקים בשבילכם ושידע לבצע את המלחמה מול הבנקים עבורכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן