יעוץ משכנתאות המלצות

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » יעוץ משכנתאות המלצות

תוכן עניינים

רכישת דירה היא תהליך מסורבל שכרוך בהמון בירוקרטיה. יש לא מעט טפסים שצריך למלא, פגישות עם אנשים שצריך לקיים וכן סכומים לא קטנים שצריך לשלם לאנשי מקצוע כאלו ואחרים. פעם זה העורך דין שכורת את החוזה. פעם זה השמאי, לאחר מכן, אנשי מקצוע בנכס עצמו, שיפוצים, ציוד חדש, ובעיקר הרבה מאוד כסף שצריך להשקיע.

בד״כ על כל אותם הדברים שציינו לפני, אנשים לא חוסכים ורוצים בצדק את אנשי המקצוע או הציוד האיכותי והטוב ביותר. איפה הם כן מנסים לחסוך? דווקא על הבן האדם היחיד שהולך לחסוך עבורם עשרות אלפי שקלים.

על יועץ המשכנתאות.

לא מעט אנשים בטוחים שכל מה שצריך כדי לקבל משכנתא זה להיכנס לבנק להציג את המסמכים, לבקש את הסכום שהם רוצים ובזה נגמר הסיפור. המציאות היא הרבה יותר מורכבת מזה.
וכשאתם לוקחים משכנתא, ייעוץ מוקדם זה הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לקבל.

מה החשיבות של ליווי צמוד של יועץ משכנתאות?

מדובר כאן במשחק שהוא די חד צדדי. אתם נגד הבנק, כשאתם אלו שבעצם צריכים אותו ולא ההפך. הרי בסופו של דבר ללא המשכנתא לא תוכלו לרכוש את הדירה לכן, הכוח האמיתי הוא בידיים של הבנק.

עכשיו, בהתחשב בעובדה שמשכנתאות, מסלולים וכל הדברים הקשורים לנושא הם לרוב יהיו ידע שצברתם על ידי שיחות עם חברים או קריאה בעיתון, אין לכם באמת את הכלים הדרושים כדי להתמודד מול הבנק ולהגן על עצמכם. אתם לא חיים את זה, בעוד שיועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה דווקא כן. בדיוק כמו שלא תנסו לנסח את החוזה של הדירה לבד, אל תנסו לקחת משכנתא ללא ייעוץ אובייקטיבי,
שכן כל מה שמעניין אותו זה האינטרס שלכם.

איך הוא עוזר לכם?

יועץ המשכנתא מלווה אתכם מתחילת התהליך, בהתאם להכנסות שלכם, לנכסים שלכם ויכולת ההחזר שלכם, בצורה משותפת תריצו סימולציות ותבנו תרחישים שיטיבו עמכם. אחרי שהגעתם למסלולים הטובים ביותר, ינהל היועץ את המשא ומתן מול הבנק עבורכם במטרה להשיג את המסלולים הטובים והתנאים הטובים ביותר עבורכם.

אל תנסו להתמודד מול הבנק לבד. אל תחסכו על עצמכם, תחסכו במשכנתא שלכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן