ייעוץ משכנתאות, המלצות מאת אנשי מקצוע

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » ייעוץ משכנתאות, המלצות מאת אנשי מקצוע

תוכן עניינים

רוכשים דירה ראשונה? שיהיה בשעה טובה! אם אתם חושבים שכיתות הרגליים והחיפוש אחרי הדירה, או ניהול המשא ומתן מול המוכרים היה מתיש, אנחנו כאן כדי להרגיע.. זאת היתה רק ההתחלה.
עכשיו, אחרי שסיכמתם הכול, מצאתם את הנכס שאתם רוצים במחיר שאתם יכולים לישון איתו טוב בלילה, מתחילה המלחמה החשובה ביותר, המלחמה על המשכנתא, התנאים והריביות.

הסיבה שאנו מתייחסים ללקיחת משכנתא בכובד ראש, היא מכיוון שיש לה השפעה קריטית על ההתנהלות הכלכלית של כל זוג ומשפחה לשנים קדימה. אם אתם חושבים שכל מה שאתם צריכים זה להיכנס לבנק ולקבל את הסכום הדרוש לכם, נכונה לכם הפתעה. לא רק שהבנק לא ייתן לכם את הסכום שאתם דורשים בשמחה, אלא הוא יעשה הכול כדי להרוויח כמה שיותר על כל שקל שהוא מלווה לכם.

לכן, ההמלצות שמיד תקראו, יוכלו לעזור לכם להגיע מוכנים יותר למשא ומתן מול הבנק:

1. רושם ראשוני, אכן קובע. שלא יהיו לכם ספקות לרגע, בשנייה שאתם יושבים מול בנקאי המשכנתאות הוא כבר מתחיל להריץ עליכם תרחישים בראש. לכן, וודאו כי אתם נכנסים לבנק בצורה מוקפדת. וותרו על חולצת סוף המסלול והתלבשו בהתאם.

2. תשכחו מכל מה שחברים שלכם ממליצים לכם. אל תעשו השוואות איתם. הם לא יועצי משכנתא וההמלצות שלכם ברוב המקרים לא יהיו רלוונטיות עבורכם. מה שהם קיבלו רלוונטי עבורם בלבד. אתם לא רוכשים את אותו הנכס, באותו גודל, באותה עיר, רחוב והמאפיינים הכלכליים שלכם שונים.

3. תחפרו כמה שיותר. תקראו מאמרים וניתוחים. למדו את הניואנסים הקטנים והמשמעויות של כל מסלול שמציעים לכם. אל תתפשרו לרגע ובצעו מחקר בין כל הבנקים שאתם יכולים. זה שיש לכם ולהורים שלכם היסטוריה ארוכה בבנק מסוים לא מבטיח שדווקא הוא ייתן לכם את התנאים הטובים ביותר. התמקחו כמה שיותר ותציגו לבנקים את ההצעות השונות שקיבלתם.

4. התייעצו עם אנשי מקצוע. לקחת משכנתא זאת אומנות. אם אתם לא בטוחים ולו בדבר הקטן ביותר, השתמשו בשירותיו של יועץ משכנתאות שילווה אתכם לכל אורך התהליך וייצג רק את האינטרס שלכם.

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן