יעוץ משכנתא – בחינם!!!

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » יעוץ משכנתא – בחינם!!!

תוכן עניינים

אמנם יועץ משכנתאות הוא לא נמצא בגדר חובה בהליך משכנתא, אך הוא גם ממש לא המלצה. יועץ משכנתא יכול לחסוך לכם התרוצצויות רבות, להתעסק בכל ענייני הפרוצדורה ולחסוך לכם עד עשרות אלפי שקלים במשכנתא שלכם. בעשור האחרון אנו רואים עליה בכמות הלקוחות אשר מגיעים לייעוץ משכנתאות, רבים מהזוגות בארץ הבינו שקשה מאוד להתמודד אל מול תאגידי ענק והבנקים, צריך מישהו שיבוא איתם, שילווה אותם – יועץ משכנתאות אשר מבין את התחום על כל צורותיו ובעל כוח מיקוח. בדף זה אנחנו נלמד מה זה יועץ משכנתאות, מה אנו מקבלים מיועץ משכנתאות ואיך המומחים של משכנתא משתלמת מצדיקים את שם החברה כל יום ביומו. הישארו איתנו.

אנחנו חייבים להבין – מי הוא יועץ משכנתא?

יועץ משכנתא הוא בעצם גורם פרטי שלא קשור לבנק אלא אליכם בלבד, יש גם יועצי משכנתאות מטעם הבנק אך עלינו לזכור שהבנק הוא זה שמשלם להם את המשכורת כך שהייעוץ תמיד יהיה מוטה לטובת הבנק. יועץ משכנתאות הוא מומחה אובייקטיבי אשר ידאג לנהל עבורכם את כל העניינים אל מול הבנקים השונים – יועץ משכנתאות מומחה מבין בעולם המשכנתאות בצורה מירבית ויעזור לכם למקסם את המשכנתא שלכם.

טוב, הבנו מה זה יועץ משכנתאות – אבל מה הוא עושה?

שירותיו של יועץ משכנתאות מתפרסים למגוון רחב של תחומים, בין היתר יועצי משכנתאות דואגים בשבילך לדברים הבאים:

  1. 1. ניהול נכון של הכסף העתידי שלכם – בעזרת בניית תמהיל משכנתא איכותי.
  2. אתם לא לבד אל מול הבנקים – יועצי המשכנתאות של משכנתא משתלמת יהיו שם בשבילכם אל מול הבנקים השונים על מנת שתוכלו לקבל משכנתא בריבית המשתלמת ביותר.
  3. לא קיבלתם משכנתא מהבנק? – היועצים המומחים של משכנתא משתלמת יעזרו לך להשיג מימון משכנתא דרך גופים חוץ בנקאיים
  4. מחיר למשתכן – פרויקט מחיר למשתכן חובה בגופו המון שאלות ובעיות, המומחים של משכנתא משתלמת יודעים לתת ייעוץ ולא רק משכנתאי בתחום על מנת לעזור לכם לעבור את ההליך בצורה הטובה ביותר.
  5. ליווי 360 – ליווי מלא על כל צורותיו, הכולל עזרה בהגשת המסמכים, מילוי המסמכים, אישורים, אגרות, התנהלות אל מול הבנקים וייעוץ גם מחוץ לשעות הפעילות – רק על מנת שתוכלו להיות רגועים.
  6. לא קופצים על המשכנתא הראשונה – מחפשים את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם, במספר בנקים, מספר מסלולים – עד שמוצאים את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם.

 

יועץ משכנתאות הוא מלאכת מחשבת של ממש, אל תנסו להמעיט מערכו, בטח לא נוכח העובדה שהוא יכול לחסוך לכם עד עשרות אלפי שקלים במשכנתא. בחרו יועץ משכנתאות אמין ומקצועי שיוכל לעזור לכם להשיג את הריבית המשתלמת ביותר עבורכם ויהיה שם על מנת לפשט לכם את כל הביטווים הפיננסים לעולם מושגים שאתם מכירים.

 

רגע, אבל הבנק הציע לי יועץ משכנתאות…

זו התשובה שאנחנו הכי אוהבים לקבל מלקוחות, אתם שואלים את עצמכם למה לכם לשלם על שירות שאתם יכולים לקבל אותו חינם מהבנק או בסבסוד כמעט מלא. הבנק לא מחלק מתנות חינם, אין סיבה שהוא ישים לעצמו מקל בגלגלים ויביא לכם יועץ משכנתאות אובייקטיבי שיעזור לכם להשיג את המשכנתא הטובה עבורכם. המטרה של יועץ משכנתאות שעובד מטעם הבנק הוא למצוא את המשכנתא הטובה ביותר עבור הבנק, ולא עבור הלקוח. אתם לא תקבלו את הריביות שמגיע לכם לקבל. יועץ משכנתאות מטעם הבנק מקבל משכורת מהבנק, מעודד על ידי תמריצים שונים ומטרתו היא להעצים את עולם המשכנתאות של הבנק. מאידך יועץ משכנתאות פרטי הוא יועץ משכנתאות אובייקטיבי אשר נמצא כאן בשבילכם, הוא עובד בשבילכם מאחר ואתם אלו שמשלמים לו את המשכורת ויש לו אינטרס מובהק למצוא את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם.

 

המומחים של משכנתא משתלמת נמצאים פה עבורך

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן