משכנתא לכל מטרה – איחוד הלוואות

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » משכנתא לכל מטרה – איחוד הלוואות

תוכן עניינים

כאשר אנו מדברים על משכנתא האסוציאציה הראשונה שעולה לנו היא לקיחת משכנתא לשם רכישת דירה, הגשמת חלום וכמו כן התחייבות לפרק זמן ארוך מהחיים. אך בשנים האחרונות ניתן לקחת משכנתא לכל מטרה מאחר והבנקים השונים וגופי המימון הרחיבו את מתן הלוואות למטרות שונות, למעשה מדובר בהלוואות די נוחות מבחינת אחוזי מימון וריביות. מה גורם לאנשים בשנים האחרונות לקחת יותר ויותר משכנתא לכל מטרה?

מה זה בעצם משכנתא לכל מטרה?

כאשר אנו מדברים על משכנתא לכל מטרה אנו מדברים על "משכנתא לכל מטרה שנקבעה מראש מטעם הבנק" אך תודו שזה נשמע פשוט הרבה יותר טוב כך. קהל היעד שיכול לקחת משכנתא לכל מטרה הוא קהל יעד בעל משכנתא על דירת מגורים או לחילופין משכנתא שנגמרה אשר במהלך התהליך ממשכן הלקוח את הנכס שלו אל הבנק ובכך מקבל הלוואות בריביות אטרקטיביות לדברים שונים: זה יכול להיות שיפוץ בבית, טיול בר מצווה לכל המשפחה בחו"ל, קנייה של הקרוסאובר החדשה וגם החזר חובות ואיחוד הלוואות.

אם עד לפני מספר חודשים היה ניתן לקבל אישור להלוואה לכל מטרה בשעבוד הנכס עד 50% מערך הנכס הרי שכיום ועד סוף ספטמבר 2020 ע"פ הוראת השעה של בנק ישראל, ניתן לקבל עד 70% מימון!

משכנתא לכל מטרה – איך אני מקבל את האישור הראשוני?

למעשה כל בעל נכס אשר סיים לשלם את המשכנתא שלו, או לחילופין בעל משכנתא אשר שילם את מרבית התשלום מהמשכנתא שלו יכול להגיש בקשה להלוואה לכל מטרה, מדובר בתהליך קל ופשוט שלרוב מאושר בהליך טלפוני.

משכנתא לכל מטרה – אתם צריכים יועץ משכנתאות בצד שלכם

למעשה גם משכנתא לכל מטרה היא מלאכת מחשבת של ממש ובדיוק לשם כך אתם צריכים יועץ משכנתאות בצד שלכם, כאשר אנו מדברים על ריביות למשכנתא אנו מדברים על ריביות נמוכות משמעותיות מאלו שמספקות הבנקים בהלוואות רגילות מאחר והסיכון על הכסף הוא נמוך הרבה יותר (אתם משעבדים את הנכס שלכם). בכל אופן, זה לא אומר שאתם לא צריכים להתמקח על הריבית, יועץ משכנתאות מיומן ידאג שישלם את אחוז הריבית המינימלי ביותר עד לכדי חיסכון של עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים.

איחוד הלוואות – מקרה שרובנו מכירים

אחד הדברים שכולנו נוטים לעשות הוא לקחת הלוואה על הלוואה, אנו מחזיקים כבר בהלוואה על משכנתא, לקחנו הלוואה על הרכב החדש, סלון חדש ואפילו טיול גדול וגם כדי לסגור את המינוס לקחתם הלוואה נוספת, אחד הפתרונות הטובים ביותר במקרה הזה הוא איחוד הלוואותהמוכר בשם משכנתא לכיסוי חובות. במהלך איחוד הלוואות מרכזים את כל החובות של הבית תחת הלוואת המשכנתא כך שבעצם הנכס שלכם משמש כביטחון של הבנק לכך שיש לכם כסף להחזיר את ההלוואה, מה שגורם לריביות לרדת משמעותית, במקרים רבים ההחזר החודשי יכול להיחתך כמעט ב50%.

המומחים של משכנתא משתלמת – שנים של ניסיון

המומחים של משכנתא משתלמת בעלי ניסיון של שנים במתן משכנתאות לכל מטרה ואיחוד הלוואות, אנו נעשה הכל על מנת שתקבלו את הריביות הנמוכות ביותר בשוק תוך כדי הבנת כלל המושגים הכלכליים והתהליכים אליהם אתם נכנסים. למה אתם מחכים? הרימו את הפלאפון!

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן