האם בבחירת יועץ משכנתאות המלצות מהפייסבוק באמת רלוונטיות?

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » האם בבחירת יועץ משכנתאות המלצות מהפייסבוק באמת רלוונטיות?

האינטרנט שינה את חיינו מקצה לקצה. אין על זה בכלל וויכוח. למעשה הוא שינה את חיינו כמעט בכל תחומי החיים מבלי שנשים לב ואפילו בתחומים שלכאורה נחשבים זניחים. קחו למשל את נושא ההמלצות של בעלי המקצוע. אם בעבר היינו מסתמכים על מילה טובה של בן משפחה, או מקסימום רואים מודעה מושכת בעיתון, הרי שהיום ככל שהזמן מתקדם ויותר אנשי מקצוע מפרסמים את עצמם ברשת, יש מצד אחד שפע של בעלי מקצוע אך מצד שני קשה יותר לדעת במי מהם לבחור.

בנושאים כמו מוצרים פיזיים אולי יותר קל להגיע להחלטה שכן מגיעים לחנות, רואים את המוצר ולבסוף מקבלים החלטה. בנושאים חשובים יותר וקריטיים יותר כמו ייעוץ משכנתאות, אף אחד לא באמת רוצה לקחת סיכונים, לכן על מנת לעזור לכם להגיע להחלטה נבונה, הכנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לדעת כיצד למצוא המלצות אמיתיות ואותנטיות ברשת עבור יועץ המשכנתאות שלכם.

משתמשים בפייסבוק רק כדי לעלות תמונות של בני המשפחה? חשבו מסלול מחדש.

פייסבוק הוא כלי נהדר שיעזור לכם למצוא המלצות אמיתיות מאנשים אמיתיים. מספיק שתבקשו בפרופיל האישי שלכם המלצות על יועץ משכנתאות וסביר להניח שאחד ממאות החברים שאתם בעצמכם אישרתם, מכיר מישהו שמכיר מישהו שיוכל לעזור לכם.

חיפוש מהיר בפייסבוק יביא אתכם לדפים עסקיים של בעלי מקצוע, תוכלו להתרשם מרמת המקצועיות שלהם, רמת השרות שעולה מן הביקורות שהתווספו מלקוחות מרוצים או לא מרוצים וכד'.

קבוצות ייעודיות

חברים בקבוצה לנשים בלבד או לגברים בלבד? יש לא מעט קבוצות בפייסבוק בהם חולקים הגולשים תובנות והמלצות לגבי מגוון עצום של נושאים. מחיתולים לילדים, עד למקומות בילוי, דיונים על ספורט והמלצות גם בנושא של ייעוץ משכנתאות.

אם הקבוצה הינה פעילה, תהיו בטוחים שכאשר תשאלו שאלה והמלצות, הגולשים כבר יספקו לכם על סמך הניסיון שלהם המלצות חמות. יתרון נוסף הוא שאתם לא צריכים להסתפק רק על סמך אותה המלצה, אלא יכולים לפתח שיח פרטי עם הממליץ מה שכמובן יעזור לכם לקבל פרטים ותמונה מלאה יותר.

לסיכום, הפייסבוק יכול לעזור לכם למצוא את יועץ המשכנתאות שלכם על סמך המלצות אמיתיות מאנשים שאתם אולי כבר מכירים באופן אישי. תנסו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן