איך בוחרים יועץ משכנתאות מקצועי?

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » איך בוחרים יועץ משכנתאות מקצועי?

תוכן עניינים

אם הגעתם לפה סביר להניח שאתם לפני אחת ההחלטות החשובות ביותר בחייכם, לקיחת המשכנתא הראשונה שלכם. הלכתם אל פגישה ראשונית בבנק עם יועץ משכנתאות מטעמם ומצאתם את עצמכם הולכים לאיבוד מכמות המידע שנזרקה באותה שיחה.

אתם לא חייבים להיות מבולבלים, בעזרת יועץ משכנתאות מקצועי תוכלו להגיע אל תהליך לקיחת המשכנתא בצורה טובה יותר ולהשיג ריביות נמוכות משחשבתם.

לפני הכל, מי הוא יועץ משכנתא?

אתם טיפה לפני אחת ההחלטות הקריטיות בחייכם, לפני שאתם לוקחים אותה עליכם להבין מי הוא ומה תפקידו של יועץ המשכנתאות שלכם.

יועץ משכנתאות מקצועי הוא יועץ אשר עובד מטעם חברת ייעוץ או בצורה עצמאית ואינו כפוף לשום בנק המספק שירותי משכנתאות. למעשה, מרגע התשלום ליועץ המשכנתאות הוא עובד עבורכם בזמן שלשניכם יש מטרה ברורה – להשיג את המשכנתא הטובה ביותר.

יועץ משכנתאות פרטי הוא גורם אובייקטיבי אשר ידאג לנהל את תהליך המשכנתא שלכם אל מול הבנק, היות ולניסיון ולכוח המיקוח של יועץ המשכנתאות אל מול הבנק תוכלו להשיג משכנתא אטרקטיבית בתנאים נוחים.

 איך לבחור יועץ משכנתא?

כאמור, בחירת יועץ משכנתא מומחה היא מלאכת מחשבת של ממש. כאשר אנו בוחרים יועץ משכנתא פרטי לעבוד עימו עלינו לבדוק שאנו עובדים אל מול יועץ מנוסה ויעיל בעל יכולת הבנה פיננסית רחבה.

עבודה אל מול יועץ משכנתאות ללא ניסיון וחסר הבנה פיננסית יכולה להרע עם המצב, לפעמים יותר מאשר היינו הולכים ללא ליווי כלל.

אז איך בכל זאת נמצא יועץ משכנתאות מקצועי?

  1. אין חכם כבעל ניסיון – עליכם לבדוק מה הוא הניסיון המקצועי של אותו יועץ משכנתאות, כמה שנים הוא מתעסק בתחום, מה הרקע ממנו הגיע אל ייעוץ משכנתאות ולבדוק מעט אודות חוג לקוחותיו.
  2. המלצות – המלצות היא אחד הדברים החשובים ביותר בעת תחילת התקשרות אל מול יועץ משכנתאות, תוכלו לבדוק אודות המלצות עם חברים, מכרים וקולגות לעבודה, כמו כן גם ברשתות חברתיות. הגעתם ליועץ משכנתאות ואין מי שיעיד עליו? בקשו לדבר עם כמה מחוג לקוחותיו.
  3. היקף השירות – עליכם לבדוק מה היקף השירות אותו מציע יועץ המשכנתאות, כמו כן עליכם להבין באיזו צורה יועץ המשכנתאות מלווה אתכם אל מול הבנקים והאם הוא נותן שירות שמבדל אותו מהשאר.

ליווי מקיף עד למשכנתא – משכנתא משתלמת

אף אחד לא אוהב לשחק בעתיד שלו, לכן אין מקום למשחקים במשכנתא כלל.

יחד עם ניסיון ומוניטין של שנים המומחים של משכנתא משתלמת נמצאים כאן עבורכם לספק טיפול 360 בכל האמור ללקיחת משכנתא.

אנו ננתח יחד עם הלקוחות את הפרופיל הפיננסי שלהם, נעניק ייעוץ לפני ובעת לקיחת המשכנתא, נשיג את הריביות האופטימאליות כיאה לכוח המיקוח שלנו אל מול הבנקים.

למה אתם מחכים זה הזמן לקבל ייעוץ מקצועי מיועץ משכנתא בכיר – חייגו אלינו עוד היום!

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

Related Posts

None found

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן