משכנתא לעסקים – במקום לשלם שכירות

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » משכנתא לעסקים – במקום לשלם שכירות

העסקים הבינוניים כמו גם העסקים הקטנים בישראל הם אלו שמחזיקים את הכלכלה הישראלית. בעלי עסקים רבים מחפשים לעבור ממצב של שכירות לנכס רשום בטאבו, או לחילופין קניית נכס נוסף כחלק מהרחבת הפעילות העסקית. כאשר בעל עסק רוכש נכס בתנאי משכנתא במטרה להחליף את תשלומי השכירות הוא מאפשר לעצמו להגיע למצב של "יציבות", זה המקום שלו לשנים הקרובות. כתוצאה מכך ניתן להתחיל לתכנן ולבנות תוכנית עסקית לטווח הארוך. למשכנתא לעסקים יש יתרונות רבים עבור בעלי עסקים. מה היא משכנתא לעסקים, מה הם היתרונות ואיך אנחנו מתחילים? הישארו איתנו.

מה הם היתרונות בלקיחת משכנתא לעסקים?

משהו אחד משקף את כל העסקים בעולם, בין אם מדובר בעסק קטן, בינוני או תאגיד – הצורך ביציבות. כל עסק מחפש את היציבות על מנת להעניק לעצמו ראש שקט ולתכנן תוכניות עסקיות עתידיות. משכנתא נחשבת כהוצאה מוכרת בתור סעיף "השקעות", כתוצאה מכך יכולים בעלי עסקים רבים לקבל את כל ההטבות הרלוונטיות. את ההלוואה ניתן לקבל בצורה בנקאית, חוץ בנקאית, חברות ביטוח והבנק למשכנתאות.

מתאימה לכל צורך – משכנתא לעסקים יכולה לשמש לרכישת נכס לצרכי תעשייה ועסקים, אולם תוכלו להשתמש בה גם על הנכס הפרטי שלכם.אשר אנו מדברים על משכנתא לעסקים אנו רואים מספר יתרונות ברורים:

  • קביעות ושקט נפשי – אחד היתרונות החשובים ביותר הוא השקט הנפשי והקביעות שמקבל בעל העסק. בעל העסק יודע שזה מקום הקבע שלו לשנים הקרובות ואין צורך ב-"לנדוד" ממקום למקום כל מספר שנים.
  • סכום המשכנתא – משכנתא לעסקים לרוב תהיה גבוהה משמעותית עם תנאי החזרה נוחים לעומת הלוואות בנקאיות, חוץ בנקאיות ו/או מסחריות.
  • מתאימה לכל צורך – משכנתא לעסקים יכולה לשמש לרכישת נכס לצרכי תעשייה ועסקים, אולם תוכלו להשתמש בה גם על הנכס הפרטי שלכם.
  • הסתכלות לטווח הרחוק – בתור בעל עסק תצטרך בכל מקרה לשלם שכירות, ארנונה ומיסים על בית העסק. למה שלא תשלם את זה בידיעה שבסוף הזמן הנכס יהפוך להיות שלך?

משכנתא לעסקים – כל אחד יכול לקבל?

בדומה למשכנתא רגילה גם במשכנתא לעסקים תוכלו לראות היצע גבוה של מסלולים. עם זאת, תאגידים ובנקים רואים משכנתא לעסקים ברמות סיכון גבוהות אף יותר ממשכנתאות ללקוחות פרטיים. הבנק ידאג לבדוק אתכם ב"ציציות", מאחר והוא מעדיף לא לקחת סיכון משמעותי עם אפשרות ההחזרה שלכם. הכנסה של בעל עסק עלולה להשתנות לטוב או לרע, בנקים רבים יוצאים מנקודת הנחה שעסקים קטניים ובינונים עלולים להתקשות גם הם בתשלום החודשי.

כתוצאה מכך אנחנו רואים אישור נמוך של משכנתאות לעסקים, עם זאת עדיין יש דרך להשיג משכנתא לעסק. בעזרת יועץ משכנתאות מקצועי תוכלו למצוא את המסלול הטוב ביותר עבורכם בהתאם למצבכם העסקי והכלכלי כאחד. יועץ משכנתאות ידאג לנתח לפרטי פרטים את העסקה בשפה שגם אתם תבינו, יעבוד על מנת שתקבלו תנאים אטרקטיבים ומשתלמים. ספוילר: לא הייתם מקבלים אותם לבד מאחר ואין לכם את אותו כוח מיקוח מול הבנקים.

משרדינו מתמחה בייעוץ משכנתאות ככלל ומשכנתאות לעסקים בפרט ומספק שירותי ייעוץ לעסקים הגדולים במשק, אנו מזמינים אתכם עוד היום לשמוע על איך גם אתם יכולים לקבל קביעות ושקט נפשי בעסק הפרטי שלכם – מחכים לשיחה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן