יועץ משכנתאות במרכז יוכל לתת מענה גם ללקוחות בפריפריה?

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » יועץ משכנתאות במרכז יוכל לתת מענה גם ללקוחות בפריפריה?

תוכן עניינים

נהוג לומר שמתווכי נדל"ן פורחים בעיקר בסביבה בה הם גרים, שכן שם הם מרגישים הכי בבית. הם גדלו בעיר בה הם מנסים למכור את הדירות, לרוב הם יכירו את הרחובות ולו הפנימיים ביותר, ידעו היטב את אופי השכונות וכמובן יוכלו להתאים את הנכס הנכון עבור הלקוח הפוטנציאלי.

לכן, תמיד ממליצים להיעזר באנשי מקצוע שבאמת מגיעים מהאזור עצמו, חיים אותו ומכירים אותו היטב. הרי, יש סבירות גבוהה שיועץ נדל״ן שלא מכיר את האזור בו הוא פועל, ומסתמך נטו על יכולות המכירה שלו לא יצליח "לסגור" עסקה על אותו נכס ואותו לקוח שמתווך שכן חי את המקום יוכל "לסגור".

בעוד שבעולם התיווך אפשר להבין את ההיגיון שבדבר, לא מעט אנשים נוטים לחשוב שאם הם רוכשים דירה במרכז הם חייבים להשתמש רק ביועץ משכנתאות במרכז ואם הם רוכשים דירה בפריפריה, רצוי שיעזרו ביועץ משכנתאות שחי בפריפריה.

בעוד שאולי בעולם התיווך כמו גם בשאר התחומים, למשתנים האלו יש משמעות, הרי שבכל הקשור לייעוץ משכנתאות, סביבת המגורים של היועץ אינה רלוונטית!

יועץ משכנתאות איכותי שנחשב למומחה בתחומו, יוכל לספק ייעוץ מקיף לכל אדם מכל חלקי הארץ תוך שהוא עושה זאת במקצועיות, התחשבות בצרכי הלקוח ומציאת התמהיל הנכון עבור כל לקוח בצורה פרטנית.

המקצועיות שלו תבוא לידי ביטוי לא באם הוא גר במרכז ומכיר את השכונה בה הרוכש מעוניין לרכוש את הנכס, אלא אם הוא יודע כיצד לקחת את כל הנתונים אותם מגיש לו הרוכש ולנתח אותם לכדי תוכנית פעולה ותמהיל משכנתא בו ניתן לעמוד.

בנוסף, המקצועיות שלו תבוא לידי ביטוי באם הוא יכול להשיג את התנאים הטובים ביותר מול הבנק, בין הוא ממוקם במרכז או בשאר חלקי הארץ, ללוות את הלקוח החל משלב הבקשה העקרונית של המשכנתא ועד לחתימה הסופית.

לסיכום, לאזור הגיאוגרפי של יועץ המשכנתאות בין אם זה במרכז, בצפון או בדרום, אין שום משמעות. הדבר היחיד שמשנה, זה האם אותו יועץ יוכל לספק ללקוח שלו את התוצאה האולטימטיבית.

על מנת להשיג את אותה תוצאה, נדרשת מקצועיות, מחויבות והבנה עמוקה בתחום המשכנתאות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד
לביטוח משכנתא?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן