3 מצבים בהם חברת משכנתאות תחסוך לכם המון כסף.

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » 3 מצבים בהם חברת משכנתאות תחסוך לכם המון כסף.

כמו ששחקן לא יעלה על המגרש ללא מאמן, חייל לא יצא לשטח ללא מפקד, ואתם ככל הנראה לא תרכשו דירה בלי עורך דין ששומר על האינטרסים שלכם, בכל הקשור ללקיחת משכנתא והתנהלות מול הבנקים, כדאי חשוב שתצטיידו בחברת משכנתאות שתדאג אך ורק לדבר אחד. לאינטרס שלכם.

הנה 3 מצבים בהם חברת משכנתאות יכולה להיות ההבדל בין חור בכיס לשקט כלכלי בשנים הקרובות.

מצב ראשון – הרוכש הפרטי

רוכשים דירה? תתחדשו, עכשיו הגיע הזמן שתשיגו את התנאים הטובים ביותר עבורה. איך תעשו זאת? לא רק על סמך פגישה עם הבנק אלא על ידי הכנה מוקפדת מראש, ניתוח נתונים, וליווי צמוד של חברת משכנתאות שתדאג לכם. הרוכש הפרטי לא פעם מקל ראש בכל הקשור לייעוץ משכנתאות, מנסה לחסוך את הכסף דווקא שם ולבסוף נאלץ להסכים לתנאי הבנק שמובילים אותו לתשלום ריביות גבוהות ביותר. יועץ וחברת משכנתאות ידאגו לכך שאותו רוכש יקבל את התנאים הטובים ביותר.

מצב שני – גרירת משכנתא

רוצים לגרור את המשכנתא מנכס אחד לנכס אחר? גם את זה צריך לדעת כיצד לעשות. חברת משכנתאות על שלל יועציה תעזור לכם להחליט האם בכלל לגרור משכנתא או שאולי יהיה לכם כדאי לפרוע אותה קודם. אם לא חשבת או הייתם כלל מודעים לאופציה של לפרוע את המשכנתא אלא רק על גרירתה, אתם בהחלט צריכים חברת משכנתאות בצד שלכם.

מצב שלישי – הלוואת לעסקים

כאשר בעלי עסקים רוצים לקחת הלוואה עסקית שמטרתה לקדם את העסק כמו רכישה של נדל״ן מסחרי, מחסנים, וכו׳ הם צריכים להגיש לבנק תכנית העסקית מפורטת ומסודרת. בשביל לבנות את התכנית העסקית בצורה האולטימטיבית חברת משכנתאות תוכל לעזור לכם בניתוח גובה הריביות שניתן יהיה לשלם חזרה וכמובן תייעץ לכם בעזרת מיטב יועציה כיצד ללוות את הסכום הנדרש בצורה הנכונה והטוב ביותר שתשרת את העסק שלכם ולא תכניס אתכם למצב בו הריביות שאתם משלמים יהיו גבוהות מדי מבלי לפגוע בתזרים המזומנים החודשי שלכם.

לסיכום, בלקיחת משכנתא חשוב להיעזר בחברת משכנתאות שדואגת אך ורק לצד שלכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן