3 סיבות למה יועץ משכנתאות הוא איש המקצוע הכי חשוב שאתם צריכים

ייעוץ משכנתאות » מאמרים » 3 סיבות למה יועץ משכנתאות הוא איש המקצוע הכי חשוב שאתם צריכים

אף אחד לא אוהב ״להוציא״ כסף. בטח לא על דברים שאנחנו חושבים שנוכל לעשות בעצמנו.
לכן, כשרוכשים דירה, קודם כל מנסים למצוא אותה לבד ולא דרך מתווך (במידה וזה לא מצליח, המתווך נהנה מסכום כסף לא מבוטל כעמלה) הבא בתור שכנראה אין ברירה ונהיה חייבים להשתמש בשירותיו הוא עורך הדין. לאחר ששילמנו לשני אנשי המקצוע האלו, נשאר האתגר הבא, המשכנתא.

על פניו, נשמע כמו תהליך פשוט. יש לנו סכום כסף מסוים ברשותנו, אנחנו צריכים שהבנק ילווה לנו את ההפרש, ואנחנו כבר נחזיר את הכסף ונפרוס את התשלומים על פני השנים (או עשרות) הקרובות.
אבל האמת היא, שלקיחת משכנתא, היא החלק הכי חשוב בכל תהליך רכישת הדירה שלכם.

למשכנתא, יש השלכות עצומות. אתם הרי לא רק אומרים לבנק שאתם צריכים סכום מסוים ובזה אתם הולכים לדרככם, אלא אתם תצרכו להחזיר את הסכום עם ריבית. ואם לא תדעו לנהל את זה נכון, הריבית כמו גם התכנון הלקוי של המשכנתא יכולים לשחוק אתכם ולהכניס אתכם לסחרור כלכלי.

ברגע שאנחנו מבינים את ההשלכות, למה שננסה לחסוך כסף דווקא על בעל המקצוע היחיד שיכול לחסוך לנו בטווח הארוך סכומים אדירים?
יועץ משכנתאות, לא רק שמחזיר את ההשקעה בו, אלא גם ישיג לכם תנאים הרבה יותר טובים ממה שתוכלו להשיג בעצמכם. מה שאומר שהתשואה על ההשקעה ביועץ תתגלה כמשתלמת!

הנה 3 סיבות למה אתם חייבים יועץ משכנתאות

סיבה ראשונה- אובייקטיביות. הבנק הוא לא חבר שלכם. לבנק יש אינטרס אחד, להרוויח וכמה שיותר. ההכרות שלכם עם הבנק וזה שפתחתם שם חשבון בגיל 16, לא באמת משנה. יועץ המשכנתאות הבנקאי, על אף החיוכים דואג לאינטרס הבנק. יועץ משכנתאות מטעמכם, דואג רק לאינטרס שלכם.

סיבה שנייה- ניהול משא ומתן. עד כמה אתם באמת יודעים לנהל מו״מ? ולא, זה ששכנעתם אנשים בחול לקנות מהעגלות שלכם לא הופך אתכם למומחים. יועץ משכנתאות יודע בדיוק איפה אפשר לכופף את הבנק וכיצד לנהל את התהליך

סיבה שלישית- ניסיון. כמו שלא תחרשו את האינטרנט או תדברו עם חברים עורכי דין ותנסו לחתום על חוזה הדירה בעצמכם, אל תנסו להדביק את שנות הניסיון שיש ליועץ המשכנתאות בזה שתקראו קצת מאמרים על משכנתא באינטרנט. הניסיון שלו, הידע, הלימודים ועצם זה הוא מחובר לתחום ומודע לכל תרחיש אפשרי, יביאו לכך שאתם תקבלו את התנאים הטובים ביותר.

זכרו, יועץ משכנתאות זאת השקעה שמחזירה את עצמה. לאורך השנים, החיסכון שהוא ישיג לכם, יהיה הרבה יותר מהסכום אותו תשלמו על השירות!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אבי יוסופוב

אבי יוסופוב

אבי יוסופוב, יועץ משכנתאות והבעלים של "משכנתא משתלמת". יעוץ משכנתאות וליווי פיננסי. נמצא בתחום מעל ל 12 שנים, הגיע מתוך המערכת הבנקאית. דרכו עברו מעל ל 4000 משכנתאות במהלך השנים. בעל 2 תארים אקדמאיים. כיום מכהן כחבר הנהלת התאחדות יועצי המשכנתאות ויו"ר ועדת מחוזות ההתאחדות.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו איתנו קשר
close slider

פרטי התקשרות

מלאו את פרטי ההתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

משכנתא משתלמת

תודה שפניתם אלינו

אחד מנציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם

משכנתא משתלמת

כבר הולכים?

הניסיון והמקצועיות שלנו בתחום המשכנתאות שווים לכם מאות אלפי שקלים!

אז, מוכנים להתחיל לחסוך במשכנתא שלכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן